30 Kasım 2016 Çarşamba

Taşdelen Kiralık Sepetli Vinç, Taşdelen Sepetli Platform Kiralama Çekmeköy, İstanbul

Taşdelen kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Taşdelen lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Taşdelen'de sepetli vinç kiralama süreci nasıl işler

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Taşdelen ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Taşdelen'den yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık Platform Vinç Taşdelen hizmet denetimi

Taşdelen Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
kiralık sepetli vinç taşdelen, platform kiralama taşdelen, sepet vinç kiralama taşdelen, Taşdelen vinçci, Taşdelen tabela asma, Taşdelen dizi film set vinç, Taşdelen dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

İstanbul, Çekmeköy, Taşdelen kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Taşdelen, 34788 Paşaköy/Çekmeköy/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder