30 Kasım 2016 Çarşamba

Paşabahçe Kiralık Sepetli Vinç, Paşabahçe Sepetli Platform Kiralama Beykoz, İstanbul

Paşabahçe kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Paşabahçe lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Paşabahçe'de nasıl sepetli vinç kiralayabilirim?

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Paşabahçe ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Paşabahçe'den yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık Sepet vinçci Paşabahçe müşteri memnuiyeti

Paşabahçe Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Paşabahçe kiralık sepetli vinç, Paşabahçe platform kiralama, Paşabahçe sepet vinç kiralama, Paşabahçe vinçci, Paşabahçe tabela asma, Paşabahçe dizi film set vinç, Paşabahçe dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

İstanbul, Beykoz, Paşabahçe kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Paşabahçe, 34800 Beykoz/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder