24 Kasım 2016 Perşembe

Küçükyalı Kiralık Sepetli Vinç, Küçükyalı Sepetli Platform Kiralama


Küçükyalı'da ki kiralık sepetli vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Küçükyalı'da sepetli vinç kiralama süreci

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, küçükyalı ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, en taahüt edilen zamanda proje sahasında olur ve taahüt edilen sürede operasyon tamamlanmış olur.

Küçükyalı Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.

küçükyalı kiralık sepetli vinç, küçükyalı platform kiralama, küçükyalı sepet vinç kiralama, küçükyalı vinçci, küçükyalı tabela asma, küçükyalı dizi film set vinç, küçükyalı dış cephe temizliği

Yer: Küçükyalı, 34840 Maltepe/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder