24 Kasım 2016 Perşembe

Küçükbakkalköy Kiralık Sepetli Vinç, Küçükbakkalköy Sepetli Platform Kiralama, Ataşehir, İstanbul

Küçükbakkalköy kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Küçükbakkalköy lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Küçükbakkalköy'de sepet vinç kiralama nasıl yapılır

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Küçükbakkalköy ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Küçükbakkalköy'den yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık Sepet Vinçler Küçükbakkalköy kalite kontrolu

Küçükbakkalköy Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Küçükbakkalköy kiralık sepetli vinç, Küçükbakkalköy platform kiralama, Küçükbakkalköy sepet vinç kiralama, Küçükbakkalköy vinçci, Küçükbakkalköy tabela asma, Küçükbakkalköy dizi film set vinç, Küçükbakkalköy dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

İstanbul, Ataşehir, Küçükbakkalköy kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Ataşehir, Küçükbakkalköy, 34750 Dudullu OSB/Ataşehir/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder