30 Kasım 2016 Çarşamba

Kanlıca Kiralık Sepetli Vinç, Kanlıca Sepetli Platform Kiralama Beykoz, İstanbul

Kanlıca kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Kanlıca lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Kanlıca'da sepet vinç kiralama nasıl yapılır

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Kanlıca ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Kanlıca'dea yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık sepetli vinç Kanlıca hizmet denetimi

Kanlıca Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Kanlıca kiralık sepetli vinç, Kanlıca platform kiralama, Kanlıca sepet vinç kiralama, Kanlıca vinçci, Kanlıca tabela asma, Kanlıca dizi film set vinç, Kanlıca dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

İstanbul, Beykoz, Kanlıca kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Kanlıca, Kanlica, 34810 Beykoz/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder