30 Kasım 2016 Çarşamba

Çavuşbaşı Kiralık Sepetli Vinç, Çavuşbaşı Sepetli Platform Kiralama

Çavuşbaşı kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Çavuşbaşı lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Çavuşbaşı'de sepet vinç kiralama nasıl yapılır

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Çavuşbaşı ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Çavuşbaşı'den yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık Platform Vinç Çavuşbaşı hizmet denetimi

Çavuşbaşı Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Çavuşbaşı kiralık sepetli vinç, Çavuşbaşı platform kiralama, Çavuşbaşı sepet vinç kiralama, Çavuşbaşı vinçci, Çavuşbaşı tabela asma, Çavuşbaşı dizi film set vinç, Çavuşbaşı dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

Beykoz Çavuşbaşı kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Çavuşbaşi Görele Yolu Cd, Beykoz/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder