30 Kasım 2016 Çarşamba

Anadolukavağı Kiralık Sepetli Vinç, Anadolukavağı Sepetli Platform Kiralama

Anadolukavağı kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Anadolukavağı lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Anadolukavağı'de sepetli vinç kiralama süreci nasıl işler

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Anadolukavağı ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Anadolukavağı'den yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık Sepet Vinçler Anadolukavağı hizmet denetimi

Anadolukavağı Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Anadolukavağı kiralık sepetli vinç, Anadolukavağı platform kiralama, Anadolukavağı sepet vinç kiralama, Anadolukavağı vinçci, Anadolukavağı tabela asma, Anadolukavağı dizi film set vinç, Anadolukavağı dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

Ataşehir Anadolukavağı kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Anadolu Kavağı, 34825 Beykoz/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder