30 Kasım 2016 Çarşamba

Anadoluhisarı Kiralık Sepetli Vinç, Anadoluhisarı Sepetli Platform Kiralama

Anadoluhisarı kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Anadoluhisarı lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Anadoluhisarı'nda nasıl sepetli vinç kiralayabilirim?

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Anadoluhisarı ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Anadoluhisarı'ndan yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık sepetli vinç Anadoluhisarı kalite kontrolu

Anadoluhisarı Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Anadoluhisarı kiralık sepetli vinç, Anadoluhisarı platform kiralama, Anadoluhisarı sepet vinç kiralama, Anadoluhisarı vinçci, Anadoluhisarı tabela asma, Anadoluhisarı dizi film set vinç, Anadoluhisarı dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)

Beykoz Anadoluhisarı kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Anadolu Hisarı Mh., Anadoluhisarı, 34810 Beykoz/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder