30 Kasım 2016 Çarşamba

Alemdağ Kiralık Sepetli Vinç, Alemdağ Sepetli Platform Kiralama, Çekmeköy, İstanbul

Alemdağ kiralık sepetli platform vinç ihtiyaçlarınıza 7 gün 24 saat yanıt verebilecek donanıma sahip firmamız, kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Personellerimiz vinç operatörlüğü eğitimlerini tamamlayıp, operatörlük belgesi almaya hak kazanmıştır. Alemdağ lokasyonlu Kiralık sepetli vinçlerimiz periyodik bakımları titizlikle yapılıp, iş güvenliği ile ilgili tüm donanımlara sahiptir. Vinç operatörlerimiz iş güvenliği sertifikalı olup, sepet vinç ihtiyaçlarınızda önce güvenlik ilkesini benimsemiştir.

Alemdağ'da sepet vinç kiralama nasıl yapılır

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak, Alemdağ ofis çalışanlarımızdan kiralık sepetli vinçlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Projenizin kapsamına göre gerektiğinde keşif ekibimiz proje alanına gelerek hangi sepetli vincin ne kadar sürede projenizi tamamlayacağına dair bilgileri alır ve ofisimizden fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Anlaşma sonrası deneyimli operatörlerimiz ve ihtiyacınız olan kiralık sepetli platform, taahüt edilen zamanda Alemdağ'dan yola çıkarak proje sahasında olur ve bellirtilen zaman zarfında sürede operasyon tamamlanmış olur.

Kiralık Platform Vinç Alemdağ müşteri memnuiyeti

Alemdağ Kiralık Sepet Vinç hizmeti tamamlandıktan sonramüşteri memnuniyeti arttırabilmek adına, personellerimiz sizleri arayıp sepetli vinç kiralama hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız hakkında bilgi alabilir.
Alemdağ kiralık sepetli vinç, Alemdağ platform kiralama, Alemdağ sepet vinç kiralama, Alemdağ vinçci, Alemdağ tabela asma, Alemdağ dizi film set vinç, Alemdağ dış cephe temizliği

  • 10 Metre Sepetli Platform (200 Kg)
  • 25 Metre Kiralık Platform vinç (300Kg)
  • 35 Metre Platform kiralama (400Kg)
  • 50 Metre Kiralık Sepetli Platform vinç (600 kg)
  • 70 Metre Kiralık Sepet vinç (Platform) (500Kg)
İstanbul, Çekmeköy, Alemdağ kiralık sepetli makaslı platform hizmetleri.

Yer: Alemdağ, 34794 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye

0 yorum :

Yorum Gönder